Мобільний додаток

Радіо Промінь і Радіо Культура мовитимуть на ФМ-частотах у Києві

4.04.2019 р., 16:54

Радіо Промінь і Радіо Культура мовитимуть на ФМ-частотах в Києві. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" розповіли генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін, продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко та продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Ведуча:

Галина Бабій

"Це велика перемога, тому що відбувся такий форматний конкурс, і багато інших радіостанцій брали участь у сьогоднішньому конкурсі. Це перемога на конкурсі Нацради з питань телебачення і радіомовлення на FM-частоти у місті Києві. Ми до цього довго йшли, ми отримали дозвіл на мовлення і через певний час, коли будуть налагоджені певні технологічні процеси, ми почнемо мовити з Києва", — зазначив Дмитро Хоркін.

Ірина Славінська зауважила, що сусідство  Радіо Промінь і Радіо Культура з точки зору FM-частот абсолютно не випадкове.

"Промінь і Культура завжди поруч. Від 2018 року перше в історії Радіо Промінь і Радіо Культура почали створювати спільні проекти. Ми проводили разом і концерти, і я думаю, що таке сусідство з точки зору частот абсолютно не випадкове і дуже приємне", — сказала Славінська.

Максим Яковенко наголосив, що Радіо Промінь є на радіоринку з 1965 року, і тому є найавторитетнішою та наймузичнішою українською станцією.

"Радіо Промінь найдовше за всіх чекав. Ми на радіоринку з 1965 року. Ми найперша, найавторитетніша, наймузичніша українська станція", — прокоментував він.

Продюсер Радіо Промінь додав, що "ми шукаємо слухача і в Інтернеті, ми хочемо дати відео, ми хочемо дати стріми, ми у SoundCloud даємо наші програми, тому що контенту, який ми виробляємо, багато і він весь цікавий".

Дмитро Хоркін відзначив, що з 2017 року Радіо Промінь і Радіо Культура зазнали значних змін, проте не втратили свої родзинки.

"З 2017 року на Радіо Промінь відбулися зміни, проте родзинки збереглися. Це єдина в Україні спортивна радіоредакція, це єдина радіостанція, яка займається музичною критикою, це можливість користуватись власною найбільшою в Україні фототекою. На Радіо Культура теж була мішанина, до 2017 року у нас позникали передачі великих форм , у нас були тільки гала-концерти і фрагменти  опер. Тепер повертаються повноформатні опери, повертається радіотеатр та з’являється кращий саунд", — сказав він.

На фото — Максим Яковенко,  Галина Бабій, Ірина Славінська

та Дмитро Хоркін

Продюсерка Радіо Культура підкреслила, що Радіо Культура справді створює унікальний формат, якого більше ніде не можна почути.

"Радіо Культура справді створює унікальний формат, якого більше ніде не можна почути. Класична музика, яка дуже широко представлена у нашому ефірі, включає і записи з фонетики Українського радіо, це наша золота колекція Українського радіо, і записи, які створюються спеціально для Українського радіо, а це і нові записи, і записи, які створюються завдяки партнерству з Європейською мовною спілкою. На Радіо Культура можна почути записи з найкращих концертних сцен та найкращих залів світу. Радіодрама звучить тільки на Радіо Культура. Ми почали рухатися в бік більших форм, і ми більше не соромимося любити театр", — розповіла Славінська.

Як повідомляється, за результатами засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення другий і третій канали Українського радіо отримали частоти мовлення у Києві. Тепер слухачі можуть слухати Радіо Промінь на 97.2 FM,  Радіо Культура — 97.6 FM.

Прослухати повну версію.

На фото — Максим Яковенко,  Ірина Славінська та Дмитро Хоркін

Радіо Промінь і Радіо Культура мовитимуть на ФМ-частотах у Києві

Новини по темі