war

Обидва кандидати у президенти згодні на передвиборчі дебати (відео)

4.04.2019 р., 11:11

Кандидати в президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко можуть зійтися в передвиборчих дебатах на НСК "Олімпійський". Вчора, 3 квітня, Володимир Зеленський оприлюднив відео, зняте на стадіоні, із закликом до Петра Порошенка прийти на дебати саме на НСК, також він висунув низку умов, серед яких - медичне обстеження перед початком дебатів та можливість знімати і транслювати захід усім телевізійним каналам. На відповідь він дав Петрові Порошенку 24 години. 

Чинний президент з відповіддю не забарився: о 4 годині ранку він опублікував відео, зняте ввечері біля Адміністрації президента. В ньому Петро Порошенко подякував за те, що Володимир Зеленський прийняв запрошення провести дебати, та пояснив, що це не шоу, і проводяться вони за певними правилами. Та на пропозицію виступити на стадіоні все ж погодився. 

"Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі суспільного телебачення з трансляцією на всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на вас, Володимире Олександровичу", - сказав президент. 

Згідно зі ст. 62 Закону, дебати проводяться в прямому ефірі, тривалістю не менше ніж 60 хвилин та транслюються в ефірі національних Суспільних теле- та радіоканалу, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

Нагадаємо,  Суспільний мовник заявив про готовність до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та запросив кандидатів, які вийшли до другого туру президентських виборів, до участі.

Тим часом, електронну петицію про необхідність дебатів підписало вже понад 16 тисяч людей, чотири тисячі з яких - за вчорашній день.

Фото: Українська правда

Обидва кандидати у президенти згодні на передвиборчі дебати (відео)

Новини по темі