Мобільний додаток

Сьогодні по всьому світу на годину вимикатимуть електроенергію

30.03.2019 р., 16:27

Сьогодні, 30 березня, українці разом з іншими жителями планети приєднаються до всесвітньої акції "Година Землі". Про це повідомляє UA TV.

Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році.

Ініціатори акції закликають людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Година Землі 27 березня 2010 року стала наймасштабнішою за всю історію свого існування. В ній взяли участь близько мільярда людей по всьому світу зі 120 країн, з них близько мільйона – українці.

У 2019 році міжнародна Година Землі відбудеться втринадцяте. Захід триватиме із 20:30 до 21:30.

Як повідомили у КП “Київміськсвітло”, українська столиця теж приєднається до всесвітньої акції.

"Вимкнуть, зокрема, архітектурно-декоративне освітлення музею Другої світової війни та монументу Батьківщини-Мати; дзвіниці Михайлівського монастиря; Успенського собору Києво-Печерської Лаври; дзвіниці Києво-Печерської Лаври; Софійського собору з площею та дзвіницею; будівлі Міністерства закордонних справ; Монументу Незалежності; флагшток на Майдані Незалежності; Пішохідного мосту через р. Дніпро та інших", – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що в минулому році акція Година Землі відбулася 24 березня.

Фото: Depo

Сьогодні по всьому світу на годину вимикатимуть електроенергію

Новини по темі