Мобільний додаток

Російські силовики арештували щонайменше 10 кримських татар у окупованому Криму

27.03.2019 р., 10:33

Співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії провели обшуки в щонайменше 25 будинках кримських татар в анексованому Криму. Арештовано 10 осіб - передає громадське об'єднання Кримська солідарність.

Обшуки пройшли у селі Строгонівка Сімферопольського району, в мікрорайоні Кам'янка Сімферополя, селі Володимирівка Білогірського району Криму в рамках кримінальних справ проти кількох жителів Криму, підозрюваних в участі у діяльності забороненої в Росії релігійної організації "Хізб ут-Тахрір". Під час обшуків у будинках кримських татар в анексованому Криму російські силовики затримали щонайменше 10 осіб. 

Повідомляється, що закінчилися обшуки в будинках Рустема Сейтхалілова, Тофіка Абдулгазієва, Джеміля Гафарова, Сейрана Муртази, Аліма Керімова. Їх відвезли до відділу управління ФСБ Росії в Сімферополі. Раніше російські силовики відвезли в управління ФСБ Росії в Криму жителів Сімферополя Фархада Базарова, Різу Іззетова і Шабана Умерова.

Також крім підозрюваних окупаційною владою, затримали стрімерів та активістів, які прийшли підтримати своїх співгромадян. Під час обшуку в мікрорайоні Кам'янка Сімферополя були затримані двоє з тих, хто прийшов підтримати своїх співвітчизників, – Ескендер Мамутов і Еміль Зіядінов. Цьому передувала бійка між російськими силовиками і жителями Кам'янки. "Кримська солідарність" повідомляє про затримання на вулиці Мемета Аппазова в сімферопольському мікрорайоні Кам'янка 5 осіб з-поміж тих, хто прийшов підтримати своїх співвітчизників. Їхні прізвища не називають.

Фото: Кримська солідарність

Російські силовики арештували щонайменше 10 кримських татар у окупованому Криму

Новини по темі