Мобільний додаток

Ю.В.Тимошенко, але не Юля – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

26.03.2019 р., 11:18

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 39

"Ю.В.Тимошенко, але не Юля"

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– А сьогодні у нас кандидат, ініціали якого в точності повторюють ініціали кандидатки, яку ми вже обговорили. Але це не біда, адже індивідуальність у нашого героя хоч куди. У нас на черзі Тимошенко Юрій Володимирович.

Народився у квітні 1961 року в селі Дивне Ставропольського краю. У 1979 році закінчив Івано-Франківське кооперативне профтех училище, зі спеціальністю "продавець-консультант".

Далеченько занесло.

До 1983 року працював у Коломийському управлінні громадського харчування експедитором торгового відділу. Буде проводити екскурсії по будинку з Химерами, якщо оберуть. А ми продовжуємо експедицію по біографії кандидата.

З 1989 по 1993 був маляром-висотником у кооперативі "Будівельник". А у 2006-2013 роках працював на громадських засадах водієм-експедитором ТОВ "Українська видавнича спілка".

Самоосвіта і тут допомогла нашому кандидату.

З травня 2014 року – гвардієць Першого батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Національної гвардії.

Вікіпедія підказує, що у березні 2019 правоохоронні органи затримали "на гарячому" двох чоловіків, які пропонували кандидату в президенти Юрію Тимошенку 5 млн гривень в обмін на те, що той зніме свою кандидатуру з виборів.

Може вони переплутали кандидатів? Ой, менше з тим.

Подружжя Тимошенків має декілька земельних ділянок, квартиру, будинок, офіс-магазин. Грошей в готівці та на банківських рахунках не мають.

Ну витрачають одразу люди, що тут такого.

ПоліТроль Антон Суслов:

– "За тебе, свята Україно!" Саме так називається програма пана Юрія Тимошенка і, відповідно, у цієї програми досить цікавий зміст.

Я хотів би почати одразу з таких молодіжних ідей цього кандидата. Він каже, що у разі його обрання він зможе реалізувати масштабні заходи, спрямовані на укріплення духовних цінностей України, пропаганду серед молоді здорового способу життя та християнських цінностей". Це той рідкісний випадок, коли назва програми і її зміст – когерентні.

Так само він пропонує забезпечити громадянам України доступ до якісної освіти у кожному місті чи селі. Підкреслюю – "кожному"! Я впевнений, що неможливо забезпечити дійсно якісну освіті у кожному населеному пункті.

Пан Тимошенко у своїй програмі пише, що треба забезпечити умови для розвитку вітчизняної IT-сфери, зокрема створення державних технопарків – згадується його освіта в профтехучилищі, – запровадження спрощених умов для швидкого започаткування нових видів високотехнологічного бізнесу. Можна якраз і відкривати технопарки на базі ПТУ.

Також він планує зобов’язати роботодавців до створення належних умов та оплати праці, виведення заробітних плат із тіні та гарантування стандартного соціального пакету для працівників. Я не зовсім уявляю, як він буде зобов’язувати працедавців це робити.

Що цікаво, так само пан Юрій пропонує створити реєстр молодих управлінських кадрів, які на конкурсній основі замінять неефективних управлінців в органах влади. Це просто на хайпі про реєстри побудовано. Всі відкривають реєстри, давайте і ще один бахнемо. Why not?

Також пан Тимошенко пише, що необхідно підвищити прожитковий мінімум та мінімальну пенсію до розміру, який забезпечує людині достойне життя. А що таке достойне життя – це вже буде визначатися потім.

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь

Серія 2. Роман "Трансформер" Безсмертний

Серія 3. "І мертвим, і живим…" Ольги Богомолець

Серія 4. Інна Богословська та Срібна Україна

Серія 5. Віктор Бондар потребує відродження

Серія 6. У червоному кутку рингу Юрій Бойко

Серія 7. Влада народу і Олександра Ващенка

Серія 8. Толерантний Вілкул і ген гірника

Серія 9. Господар Габер з крилами

Серія 11. Чесний Гриценко і енергія сонця

Серія 12. Олександр Данилюк і 15 пенсіонерів

Серія 13. Піца, блокчейн, Дерев’янко

Серія 14. Добродомов ламає систему

Серія 15. Мир, порядок, Журавльов

Серія 16. Зеленський vs. Голобородько

Серія 17. Каплін на броньовичку

Серія 18. Міжгалактичний гетьман Кармазін

Серія 19. Вище неба з Іллею Кивою

Серія 20. "Фантазёр" Аркадій Корнацький

Серія 21. Патріотичні тести Кошулинського

Серія 22. Термінатор Кривенко

Серія 23. Правовий Купрій

Серія 24. Юлія Литвиненко та її діти

Серія 25. Олег Ляшко і снайпери НАБУ

Серія 26. "Попытка номер пять" Олександра Мороза

Серія 27. Джедай Наливайченко

Серія 28. Роман Насіров та всесильний плед

Серія 29. Андрій Цицерон Новак

Серія 30. Технар Носенко в політиці

Серія 31. Православний комуніст Петров

Серія 32. Петро-Томос Порошенко

Серія 33. Володар стихій Ригованов

Серія 34. Екстрасенс Скоцик і партія Місяця

Серія 35. Несмішний Смешко та цивілізаційний шлях Русі

Серія 36. Демо-президент Соловйов

Серія 37. Основоположний Сергій Тарута

Серія 38. Особливо обдарована Юлія Тимошенко

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com

Ю.В.Тимошенко, але не Юля – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Новини по темі