Мобільний додаток

Поблизу Норвегії потерпів аварію круїзний лайнер, евакуюють більше тисячі пасажирів

24.03.2019 р., 09:56

В суботу 23 березня у судна Viking Sky, котрий напередодні зазнав аварії під час шторму поблизу західного узбережжя Норвегії, вийшов з ладу двигун, і воно змушене було заякоритися. Невдовзі після сигналу про допомогу до корабля відправили рятувальників. Про це повідомляє DW, з посиланням на DPA.

Cтаном на ранок 24 березня евакуювали 297 пасажирів. На борту судна загалом  перебувають 1373 особи — 915 пасажирів і 458 членів екіпажу.

Десятеро постраждалих доправлені до лікарні, у трьох - серйозні травми. Більшість із пасажирів є підданими Великобританії і громадянами США. В евакуації задіяні гелікоптери і рятувальні судна.

За даними норвезької щоденної газети Verdens Gang, на Viking Sky працюють три з чотирьох двигунів, це свідчить про здатність судна до маневрування, проте ситуація ускладнена непростими метеоумовами - швидкість вітру сягає 11 метрів на секунду. Крім того, у лайнера проблеми з переднім ходом.

Зазначимо, судно Viking Sky спустили на воду 2017 року. Цей круїзний лайнер належить компанії Viking Ocean Cruises, що входить до групи компаній Viking Cruises. Остання належить норвезькому мільярдеру Торстейну Хагену. Повідомляється, що до моменту аварії лайнер знаходився в експлуатації два роки. Судно виконувало рейс між норвезькими містами Тромсе і Ставангер.

Поблизу Норвегії потерпів аварію круїзний лайнер, евакуюють більше тисячі пасажирів

Новини по темі