Мобільний додаток

Павло Гриб оголосив голодування після вироку російського суду

22.03.2019 р., 10:53

Українського політв'язня Павла Гриба засудили до 6 років позбавлення волі. Вирок виніс Північно-Кавказький окружний райсуд Ростова-на-Дону, який свого часу судив українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка.  

Як повідомляє Громадське, Суддя оголосив вирок: шість років позбавлення волі в колонії загального режиму. 20-річний Павло не згодний ні з нішенням суду, ні з умовами, в яких його утримують. За словами кореспондента, він оголосив голодування.

«У зв'язку з тим, що не допустили лікарів, ні Денисову і взагалі у зв'язку з тим, що таке робиться, я оголошую голодування».

Українця звинувачують у тому, що він нібито схиляв росіянку Тетяну Єршову до вчинення теракту в одній з російських шкіл.

Нагадаємо, 24 серпня 2017 року в Білорусі зник українець Павло Гриб. 7 вересня 2017 року стало відомо, що його викрали співробітники ФСБ і утримують у Краснодарському СІЗО. В Росії Павлу Грибу висунуто обвинувачення у сприянні терористичній діяльності. Відтоді він перебуває під вартою.

Днями у Європейському парламенті відбувся показ документального фільму "Заручники Путіна: українські політичні в'язні Кремля". На ньому був присутній і батько Павла Гриба, який розповів європейським парламентарям про те, що стан здоров’я його сина дуже поганий.

Фото: 20 хвилин

Павло Гриб оголосив голодування після вироку російського суду

Новини по темі