Мобільний додаток

Екстрасенс Скоцик і Аграрна партія Місяця – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

21.03.2019 р., 10:39

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 34

"Екстрасенс Скоцик і Аграрна партія Місяця"

ПоліТроль Антон Суслов:

– Поки хтось готується "к земле", інші аграрії – йдуть в Президенти. У нас на черзі – Скоцик Віталій Євстафійович!

Віталій Скоцик народився на Рівненщині у 1972 році.

Де мав би вчитись майбутній лідер Аграрної партії України? Правильно, в Українській сільськогосподарській академії (нинішній НУБіП). Протягом навчання навіть встиг побувати за обміном в американському університеті, де вчився сам Ніл Армстронг. Гм, Перша аграрна партія Місяця – звучить цікаво!

Вже за 9 років після вступу до університету – у 1998 – пан Віталій став кандидатом сільськогосподарських наук. Так от вона яка – обдарована молодь!

У 2003 році отримав ступінь доктора наук у галузі стратегічного менеджменту. А у 2017 став повноцінним доктором економічних наук. АСТАНАВІТЄСЬ, пане Віталію!

Де ж встиг попрацювати майбутній захисник аграріїв? Спочатку недовго викладав у рідному університеті, а з 1995 по 2014 працював на різних керівних посадах у філіях міжнародних компаній, пов’язаних із агросектором. Хоча за інформацією руху ЧЕСНО, не все було в тій роботі законно... (Ну фунтом більше, фунтом менше – хіба цим британцям шкода?)

Що важливо в біографії пана Віталія як кандидата в Президенти, це його досвід роботи на посаді завідувача кафедри конярства, кіннозаводства та економіки тваринництва в НУБіП протягом 2012-2015 років.

Політика і конярство йдуть пліч-о-пліч, тож у 2009 році Скоцик став членом Аграрної партії України, а вже у 2014 був обраний її головою. Проте непрозорі фінанси партії стали причиною відсторонення пана Віталія від посади, тож зараз він балотується як безпартійний.

Дійсно, кому потрібна ця підзвітність та прозорість? Нормальний буде президент!

Справжній аграрій повинен бути ближче до землі, тому подружжя Скоциків володіє 5 земельними ділянками загальною площею понад гектар, двома житловими будинками, квартирою, двома автомобілями вартістю понад 3 млн гривень. Вдома (чи, може, в землі?) родина зберігає чверть мільйона доларів, а на банківських рахунках тримає майже 700 тис гривень та 30 тис доларів.

Просте життя простого аграрія.

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– Ми охрещуємо пана Віталія Екстрасенсом, тому що він пише на початку своєї програми так: "Я, Віталій Скоцик, знаю, яку країну прагнуть збудувати українці, і знаю, що зробити для того, аби забезпечити процвітання й розвиток України та захистити інтереси кожного громадянина". Лише пан Скоцик знає. Ви не знаєте, але дізнаєтеся, коли президентом стане пан Скоцик.

Також він пише, що добробут людини, її заможне, мирне,здорове життя та вільна самореалізація повинні бути метою всіх важливих реформ у країні. Далі він пише, що фінансування базової освіти – це святий обов’язок держави, і вона не повинна допускати закриття навчальних закладів ні в містах, ні в селах. Пише, що необхідне фінансування прикладної та теоретичної науки як основ сучасної економіки, і воно має зрости в рази.

Соціальна політика має базуватися на принципі справедливості та захисту тих, хто цього справді потребує. А також необхідне підвищення доходів українців, яке призведе до демографічного зростання. У сім’ях народжуватиметься більше дітей, тобто якщо ваш дохід зростає на 1000 гривень, ви можете народити на одну дитину більше.

Насправді є певні сумніви щодо наукової обґрунтованості цієї тези, тому що, наприклад, у країнах Європи, як ми знаємо, дохід більший, але саме населення Європи вимирає і старішає. Я розумію, що людина, яка викладала на кафедрі конярства, може не до кінця розуміти закони розвитку суспільства та людини.

Важливо, що у програмі пан Віталій підтверджує мою давню тезу, що всі ідеї щодо пенсій – це дуже молодіжні ідеї. Він прямо пише: "Для наступних поколінь слід розбудувати нову систему пенсійного захисту". Більше того, усі його соціальні пропозиції дозволять збільшити тривалість життя до 84 років. Принаймні, так він пише у програмі.

Також він пише, що Україна має бути державою з низкою високотехнологічних виробництв і експортом наукоємних товарів. Зокрема, мова про літаки, ліки, сонячні батареї та продукція ІТ-сектору. Продукція ІТ-сектору – мабуть, мова про послуги ІТ-сектору, але тим не менш.

В принципі, пан Скоцик у своїй програмі, яка називається "Сильні разом", наголошує на тому, що має бути розвиток науки, освіти, як і більшість кандидатів.

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь

Серія 2. Роман "Трансформер" Безсмертний

Серія 3. "І мертвим, і живим…" Ольги Богомолець

Серія 4. Інна Богословська та Срібна Україна

Серія 5. Віктор Бондар потребує відродження

Серія 6. У червоному кутку рингу Юрій Бойко

Серія 7. Влада народу і Олександра Ващенка

Серія 8. Толерантний Вілкул і ген гірника

Серія 9. Господар Габер з крилами

Серія 11. Чесний Гриценко і енергія сонця

Серія 12. Олександр Данилюк і 15 пенсіонерів

Серія 13. Піца, блокчейн, Дерев’янко

Серія 14. Добродомов ламає систему

Серія 15. Мир, порядок, Журавльов

Серія 16. Зеленський vs. Голобородько

Серія 17. Каплін на броньовичку

Серія 18. Міжгалактичний гетьман Кармазін

Серія 19. Вище неба з Іллею Кивою

Серія 20. "Фантазёр" Аркадій Корнацький

Серія 21. Патріотичні тести Кошулинського

Серія 22. Термінатор Кривенко

Серія 23. Правовий Купрій

Серія 24. Юлія Литвиненко та її діти

Серія 25. Олег Ляшко і снайпери НАБУ

Серія 26. "Попытка номер пять" Олександра Мороза

Серія 27. Джедай Наливайченко

Серія 28. Роман Насіров та всесильний плед

Серія 29. Андрій Цицерон Новак

Серія 30. Технар Носенко в політиці

Серія 31. Православний комуніст Петров

Серія 32. Петро-Томос Порошенко

Серія 33. Володар стихій Ригованов

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com

Екстрасенс Скоцик і Аграрна партія Місяця – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Новини по темі