Мобільний додаток

У Києві проходить фестиваль йоги, саморозвитку та здорового відпочинку VEDALIFE

21.03.2019 р., 08:05

В арт-просторі SAMSKARA учора стартував фестиваль йоги, саморозвитку та здорового відпочинку Vedalife: Весна. Детальніше про нього розповів в ефірі "ДеньПРО"один з організаторів Руслан Казієв.

Ведучі:

Ганна Матвійчук, В’ячеслав Ільїн

Фестиваль Vedalife, як розповів його організатор Руслан Казієв, існує уже 9 років. Він покликаний популяризувати йогу, саморозвиток та здоровий відпочинок.

Так, від учорашнього дня на території фестивалю діє майданчик йоги, де будь-хто охочий може безкоштовно позайматися йогою.

"Часто на фестиваль приходять люди, які бажають тільки спробувати, що таке йога, так би мовити, "продегустувати" йогу. А вже далі у нас є йога-студії у Києві, Харкові та інших містах, де люди вже можуть практикувати ці заняття щодня, за своїм графіком. І ми бачимо, що після кожного фестивалю новачків стає все більше й більше

Також у рамках фестивалю проходять лекторій з ведичної культури та розвитку людини, різноманітні майстер-класи, працює сферичний кінозал.

"Це технологія, новіша за 3D-кіно. Ви не просто сидите в окулярах і дивитеся – ви сидите ніби у планетарії, – розповів організатор фестивалю. – Є багато різних фільмів, навіть мульфільми є. І це все можна подивитися під таким сферичним куполом".

Руслан Казієв розповів, що раніше фестиваль Vedalifeпроводився тільки влітку, але цього року вперше було вирішено провести також сезонні фестивалі: зимовий та весняний.

"На літньому було близько 20 тисяч відвідувачів. А на зимовому – близько 4-5 тисяч. Тобто порівняно з літнім, це невеличкий фестиваль, – пояснив організатор. – Влітку до нас приїжджають гості з інших країн: з Індії, Бразилії, Америки. А на весняному у нас буде тільки один гість з Каліфорнії, Вільям Паркс. Він проводить йогу та читає лекцію з розвитку людини. Загалом на цьому фестивалі буде більше нашого місцевого колориту та наших місцевих інструкторів та лекторів".

На фестивалі діє зона, де відвідувачі зможуть приміряти традиційне сарі та сфотографуватися у ньому. Охочі також зможуть нанести татуювання хною (мехенді).

Фестиваль триває два дні, 20 та 21 березня з 17:00 по 22:00 в арт-просторі SAMSKARA. Вхід на фестиваль безкоштовний.

У Києві проходить фестиваль йоги, саморозвитку та здорового відпочинку VEDALIFE

Новини по темі