Мобільний додаток

Суд відмовив Юрію Бойку в позові проти Суспільного

20.03.2019 р., 16:12

Учора, 19 березня, Шевченківський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову кандидата на пост президента України Юрія Бойка до Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Раніше до Суспільного мовника зверталась Опозиційна платформа — ЗА ЖИТТЯ з проханням про розміщення політичної реклами кандидата на пост президента України Юрія Бойка.

Національна суспільна телерадіокомпанія України звернула увагу на ряд порушень законодавства в наданій рекламі й просила усунути такі порушення для подальшої можливості розміщення в ефірі. Проте натомість на сайті Опозиційної платформи — ЗА ЖИТТЯ з’явилася маніпулятивна заява про нібито "цензуру" з боку ПАТ "НСТУ".

Суспільне повідомило Опозиційну платформу, що у випадку усунення всіх порушень законодавства реклама кандидата на пост президента України Юрія Бойка буде розміщена в ефірі на загальних засадах як політична.  Тим часом кандидат на пост президента Юрій Бойко звернувся до суду з проханням визнати нерозміщення його ролика в ефірі каналів Суспільного протиправним.

Суд встановив, що позивачем не надано жодних доказів протиправності дій Суспільного мовника. Крім того, суд наголосив, що ПАТ "НСТУ" не порушувало вимог чинного законодавства про вибори, так само як не порушувало й жодних прав Юрія Бойка як суб’єкта виборчого процесу.

 Суд відмовив Юрію Бойку в позові проти Суспільного

Новини по темі