Мобільний додаток

Православний комуніст Петров – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

19.03.2019 р., 16:34

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 31

"Православний комуніст Петров"

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– Петров Володимир Володимирович народився у місті Дніпрі, але тоді його ще називали Дніпропетровськ. Ні, не на честь нашого кандидата.

Закінчив Криворізький технічний університет, за спеціальністю - гірничий інженер. О, ще один гірник!

Володимир Пертров став відомим завдяки своєму блогу "LiveJournal", який він вів з 2000-х під псевдонімом Lumpen. Для довідки, термін "люмпен" був введеній Карлом Марксом, він означав найнижчі прошарки пролетаріату. Але ми про кандадата Петрова.

У 2015 році Володимир Петров став ведучим "Люмпен Шоу" на телеканалі НЛО TV. Останній проект Володимира Петрова — YouTube-канал "Ісландія".

Він точно фанат Карла Маркса. А чи не збудує класове суспільство?

Канал запустили навесні 2018 року, він публікує кілька програм: про політику, науку і культуру.

Під час Парламентських виборів в Україні 2012 року Володимир Петров балотувався у депутати Верховної Ради України по мажоритарному окрузі 133 в Одесі.

У своїй програмі та мріяї хоче об'єднати державу та церкву, оголосити Україну православною державою, а функції міністерства соціальної політики передати Православній церкві України.

Приїхали, а міністрів на кардиналів перетворити? А сам буде папою Київським?

Має трохи нерухомості, Porsche Cayenne, Porsche Panamera і Chevrolet Camaro та осла. Ой, то я з іншим героєм переплутав. Грошей небагато, 30 тис доларів готівкою, 76 тис доларів на рахунку у банку, та трошки гривень.

ПоліТроль Антон Суслов:

– Мій колега запитував, чи збудує цей кандидат класове суспільство. Але, прочитавши програму, я можу відповісти, що він взагалі жодне суспільство не збудує з такими програмними ідеями, як у нього.

Що ж пропонує пан Володимир? Перше, дуже базове і дуже молодіжне: він каже, що надасть право на щоденний безоплатний хліб кожному громадянину України. Тому якщо ви молода людина і відчуваєте щоденну нестачу безкоштовного хліба – це однозначно ваш кандидат.

Дуже молодіжний момент: право на безкоштовний інтернет – супер ідея, але йдемо далі – у конкретних щоденних і щомісячних лімітах кожному громадянину України. Може, вже просто картки на Інтернет видаватимуть? Я вже собі уявляю такі черги, як при Радянському Союзі, за цими картками на щоденну норму інтернету.

Також пан Петров пише у своїй програмі про необхідність внесення змін до Кримінального кодексу України про скасування кримінальної та адміністративної відповідальності за крадіжку харчових продуктів на суму до тисячі гривень. От якщо безкоштовного хліба не вистачить, можна вкрасти продуктів на таку суму. Це такий комунізм до тисячі гривень, і незрозуміло, чи пан Петров за православну державу, чи за комунізм.

Плюс пан Петров пропонує ліквідувати Державний пенсійний фонд, і натомість пришвидшити програму розвитку недержавних пенсійних фондів, у тому числі закордонних. Насправді, це одна з небагатьох схожих на раціональні ідей цього кандидата у його програмі.

Що теж дуже важливо, цей кандидат пропонує передати Православній церкві України функції Міністерства соціальної політики. Тому якщо ви належите до якихось соціальних груп, яких стосується діяльність цього міністерства, знайти, що вам доведеться ближче познайомитися з батюшками, матушками, а субсидію вам нараховуватиме ваша обласна єпархія.

Треба згадати, що пан Петров пише про необхідність створення державної програми перегляду підсумків приватизації 90-их років. Не зовсім зрозуміло, як буде відбуватися цей перегляд підсумків, 90-і роки все ж таки були давненько.

Це перша програма, де ПоліТролі зустрілися зі справжнім тролінгом вже у програмі кандидата.

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь

Серія 2. Роман "Трансформер" Безсмертний

Серія 3. "І мертвим, і живим…" Ольги Богомолець

Серія 4. Інна Богословська та Срібна Україна

Серія 5. Віктор Бондар потребує відродження

Серія 6. У червоному кутку рингу Юрій Бойко

Серія 7. Влада народу і Олександра Ващенка

Серія 8. Толерантний Вілкул і ген гірника

Серія 9. Господар Габер з крилами

Серія 11. Чесний Гриценко і енергія сонця

Серія 12. Олександр Данилюк і 15 пенсіонерів

Серія 13. Піца, блокчейн, Дерев’янко

Серія 14. Добродомов ламає систему

Серія 15. Мир, порядок, Журавльов

Серія 16. Зеленський vs. Голобородько

Серія 17. Каплін на броньовичку

Серія 18. Міжгалактичний гетьман Кармазін

Серія 19. Вище неба з Іллею Кивою

Серія 20. "Фантазёр" Аркадій Корнацький

Серія 21. Патріотичні тести Кошулинського

Серія 22. Термінатор Кривенко

Серія 23. Правовий Купрій

Серія 24. Юлія Литвиненко та її діти

Серія 25. Олег Ляшко і снайпери НАБУ

Серія 26. "Попытка номер пять" Олександра Мороза

Серія 27. Джедай Наливайченко

Серія 28. Роман Насіров та всесильний плед

Серія 29. Андрій Цицерон Новак

Серія 30. Технар Носенко в політиці

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com

Православний комуніст Петров – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Новини по темі