Мобільний додаток

Заворушення під час зустрічей кандидатів з виборцями є спробою зірвати вибори — Порошенко

17.03.2019 р., 13:33

Спроби певних сил перетворити зустрічі з виборцями на заворушення є технологією зі зриву виборів в Україні. Про це заявив кандидат у президенти, чинний глава держави Петро Порошенко під час зустрічі з виборцями у Києві, повідомляє прес-служба президента.

"Саме в цьому нас переконують деякі події останніх тижнів, коли кампанію із спілкування з виборцями намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна передвиборча технологія. Це – спроба поставити під загрозу проведення виборів", — заявив Порошенко.

За його словами, українська влада має забезпечити процес проведення виборів.

“Обов’язок української влади – цього сценарію ніяк не допустити. Його автори й замовники, спонсори й виконавці усіма правдами й неправдами провокують нас на застосування грубої фізичної сили. Але саме тому що ми сильні, ми не будемо давати їм такого подарунку", — вважає Порошенко.

Нагадаємо, 9 березня представники Нацкорпусу влаштували у центрі Києва акцію "День гніву" та прийшли на вул. Банкову під Адміністрацію президента з вимогою покарати причетних до розкрадань в "Укроборонпромі".  Під час акції сталися сутички. Дізнавшись, що президента немає в Адміністрації, тому що він перебуває з візитом у Черкасах, представники Нацкорпусу вирушили до Черкас, де намагалися прорватися до нього під час виступу біля палацу Дружби народів у центрі міста. В ході спроби прориву відбулися зіткнення з представниками Національної поліції, в ході яких постраждали 22 правоохоронці.

 

За підсумками подій, відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
 
Водночас, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що "єдине правопорушення за вчорашній день – це дії силовиків з незаконного перекриття київських вулиць і недопущення ветеранів на передвиборний мітинг". 

Петро Порошенко, фото: АПУ

Заворушення під час зустрічей кандидатів з виборцями є спробою зірвати вибори — Порошенко

Новини по темі