Мобільний додаток

"Нацкорпус" у Києві протестує з вимогою покарати причетних до корупції в оборонній сфері

16.03.2019 р., 13:23

Партія "Національний корпус" у Києві проводить акцію протесту  "Свинарчуків Порошенка за ґрати", в ході якої вимагає покарати причетних до корупції в оборонній сфері України.

Пряма-трансляція ведеться на YouTube-каналі Національного корпусу.

  

25 лютого журналісти bihus.info оприлюднили перші дві частини розслідування, в якому йдеться, що нібито Ігор Гладковський, син першого заступника голови Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами. Згідно з даними журналістів, розмір розкрадань становить мінімум 250 млн грн, а може бути і вдвічі більшим.

Сам Олег Гладковський 26 лютого звернувся до правоохоронних органів із заявою про перевірку оприлюднених у розслідуванні фактів про незаконні схеми при закупівлях в армії, а також попросив тимчасово призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО. 4 березня президент України Петро Порошенко звільнив його з посади.

Також 4 березня журнаілсти bihus.info оприлюднили третю частину розслідування про корупцію в сфері оборони, в якому йдеться, що "Укроборонпром" нібито закуповував  шість висотомірів для літака Ан-26, вартість яких після продажу через фірму-прокладку з ОАЕ зросла у 5-7 разів. 

Державний концерн "Укроборонпром" вважає, що факти оприлюдені в розслідуванні є маніпуляцією.

Фото: фейсбук сторінка: "Нацкорпус Київщина" 

 

"Нацкорпус" у Києві протестує з вимогою покарати причетних до корупції в оборонній сфері

Новини по темі