Мобільний додаток

МЗС засуджує поїздку французьких політиків в Крим

15.03.2019 р., 11:30
Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи французьких політиків до окупованого Росією Криму. Про це повідомляється на сайті МЗС.
 
"Здійснивши несанкціонований візит на злочинно анексовану українську територію, французькі громадяни виявили неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України, проігнорувавши фундаментальні принципи міжнародного права, законодавство України. Вони також діють всупереч офіційній позиції власної країни, яка рішуче засуджує спробу анексії Росією українського півострова", — йдеться у повідомленні.
 
МЗС розцінює дії цих французьких політиків як пряме потурання агресору у його неприпустимій політиці експансіонізму, нетерпимості і дискримінації, мілітаризації Криму та створення безпекових загроз в регіоні Чорного і Азовського морів, а також масових та систематичних порушень прав людини на окупованому Кримському півострові.
 
“Вкотре вимагаємо від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися “Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”. Порушники притягатимуться до відповідальності відповідно до законодавства України”, — йдеться у повідомленні.
 

У 2014 році Росія анексувала український Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим та в Севастополі окупаційна влада провела псевдореферендум про статус півострова, на якому більшість мешканців Криму начебто підтримали приєднання півострова до Російської Федерації. Міжнародна спільнота не визнає цього приєднання, лише кілька країн, серед яких Куба, Нікарагуа, Венесуела, Північна Корея, визнали півострів частиною Росії.

В Україні Крим вважається тимчасово окупованою Росією територією.

МЗС засуджує поїздку французьких політиків в Крим

Новини по темі