Мобільний додаток

Україна на французькій книжковій виставці Livre Paris: розповідає Ірина Славінська

15.03.2019 р., 10:47

Сьогодні у Франції розпочинається книжкова виставка  Livre Paris, де буде представлено стенд і від Україні. Про те, які події на цьому книжковому салоні заплановані з українськими авторами в ефірі Радіо Культура в програмі Культура. Live розповідає продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Ведучі

Катерина Толокольнікова, Денис Денисенко

Урочисте відкриття салону LivreParis відбулося вчора. За словами Ірини Славінської, цьогорічний стенд від України є набагато більшим та оформлений монументальними елегантними витинанками.

Продюсерка зауважила, що на українському стенді представлено виставку українських книжок. Зокрема, розповіла Ірина Славінська, там є багато дитячої літератури та українських книг іноземними мовами. Вона також додала, що цьогоріч на салоні для українського стенду є  великий простір для продажу книг.

Ірина Славінська розказала детальніше про програму LivreParis.

«У суботу відбудеться зустріч з автором книги «MadeinUkraine» Артемом Чапаєм. Вчора він викликав дуже багато запитань у відвідувачів стенду. На сцені «Європа» – події, яка входить в загальну систему фестивалю – відбудеться розмова про ситуацію жінок в Україні. На сцені буде Андрій Курков, Ірена Карпа. Одразу після цього буде творча зустріч з Оксаною Забужко. Загалом цього року програма дуже інтелектуально насичена», – поділилась продюсерка.  

Паризька книжкова виставка Livre Paris – найбільш відвідувана книжкова подія Франції. Вона відкрита для фахівців галузі та широкої громадськості. Учасниками виставки можуть стати як великі, так і малі видавці, а також розповсюджувачі книжок. Особливістю цьогорічного заходу стане те, що у фокусі перебуватиме не країна, як це було раніше, а вся Європа. У програмі – зустрічі європейських письменників і дослідників, які дискутуватимуть про геополітичні проблеми та вклад авторів в історію. 

Слухати ефір детальніше можна тут

Фото – Livreрaris

Україна на французькій книжковій виставці Livre Paris: розповідає Ірина Славінська