"Попытка номер пять" Олександра Мороза – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

"Попытка номер пять" Олександра Мороза – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 26

"Попытка номер пять" Олександра Мороза"

ПоліТроль Антон Суслов:

– Олександр Олександрович Мороз – давній воїн української політики – народився на Київщині в 1944 році. Складно уявити, як давно це було!

У 1965 році закінчив Українську сільськогосподарську академію, за фахом — інженер-механік. У 1983 році — Вищу партійну школу при ЦК Компартії України. Це він типу політолог, але радянський?

Працював за обома спеціальностями – і на заводі, і в партії (так-так, в тій що Комуністична) – аж поки у 1990 році не потрапив до Верховної Ради, де працював до 2007 року.

17 років, Карл!

За цей період двічі був Головою українського парламенту.

У 2000 році став вухами Верховної Ради, оприлюднивши так звані "плівки Мельниченка", які пов’язували тодішнього президента Леоніда Кучму із вбивством Георгія Гонгадзе.

У 2006 році мав достатньо політичної ваги, аби дозволити собі надурити пропрезидентську "Нашу Україну" та загравати з регіоналами та комуністами. Політична гра – штука непередбачувана, і у 2007 Мороз навіть не зміг отримати депутатський мандат.

Єдиний кандидат, який при поданні документів до ЦВК міг би давати консультації співробітникам, бо  Олександр Олександрович намагався стати Президентом у 1994, 1999, 2004 та 2010 роках.

На президентських виборах 2010 року здобув (якщо це слово взагалі можна вживати з такою цифрою) підтримку 0,38% виборців.

Живе на пенсію та соціальні виплати. Розділяє квартиру з дружиною. Має корпоративні права на ТОВ "Редакція газети "Селянська правда від Івана Бокого", яке оцінено в майже 6 млн гривень. Може, Мороз помилився і написав у купоно-карбованцях?

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– У пана Мороза вже дуже потужне політичне довголіття. Він пропустив тільки 2 виборів: перші, у 1991 році, та у 2014.

Щодо програми. Пан Мороз планує здійснити перепис населення. Здається, цим має займатися Держстат, але менше з тим, цим може зайнятися і президент, так сказати, буде ближче до народу.

Щодо молодіжної політики, пан Мороз пише, що вся внутрішня політика в усіх сферах життя, має виходити найперше з інтересів молоді. Тобто кандидат на цьому свідомо наголошує, що все має виходити з інтересів молоді.

Також він пише, що буде припиняти "злочинне експериментаторство в освіті". Зокрема, він пише, що "ВУЗи фінансуватимуться з джерел держзамовлення (це сьогодні є), контрактного навчання (також є), власної наукової діяльності".

Також він пише про те, що дитячі будинки переважно будуть перетворені на військові ліцеї-інтернати для хлопчиків.

Окрім цього він пише, що необхідно прибрати відсотковий бар’єр проходження партій до парламенту.

Також, що важливо для молоді, голосування на виборах, якщо Олександр Мороз стане президентом, буде лише з електронною ідентифікацією голосуючих. Я не знаю, як це буде впроваджуватися, конкретних кроків не прописано.

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь.

Серія 2. Роман "Трансформер" Безсмертний.

Серія 3. "І мертвим, і живим…" Ольги Богомолець

Серія 4. Інна Богословська та Срібна Україна

Серія 5. Віктор Бондар потребує відродження

Серія 6. У червоному кутку рингу Юрій Бойко

Серія 7. Влада народу і Олександра Ващенка

Серія 8. Толерантний Вілкул і ген гірника

Серія 9. Господар Габер з крилами

Серія 11. Чесний Гриценко і енергія сонця

Серія 12. Олександр Данилюк і 15 пенсіонерів

Серія 13. Піца, блокчейн, Дерев’янко

Серія 14. Добродомов ламає систему

Серія 15. Мир, порядок, Журавльов

Серія 16. Зеленський vs. Голобородько

Серія 17. Каплін на броньовичку

Серія 18. Міжгалактичний гетьман Кармазін

Серія 19. Вище неба з Іллею Кивою

Серія 20. "Фантазёр" Аркадій Корнацький

Серія 21. Патріотичні тести Кошулинського

Серія 22. Термінатор Кривенко

Серія 23. Правовий Купрій

Серія 24. Юлія Литвиненко та її діти

Серія 25. Олег Ляшко і снайпери НАБУ

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com