Мобільний додаток

Вибори-2019: Україна очікує понад іноземних 700 спостерігачів і 800 журналістів — ДПСУ

14.03.2019 р., 13:18
На виборах президента України очікується близько 700 спостерігачів  з інших країн. Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає Інтерфакс-Україна.  
 
"Особлива увага приділятиметься в'їзду міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ. Наразі за списками ЦВК очікується близько 700 спостерігачів. Станом на сьогодні в Україну вже прибули понад 240", — повідомив Олег Слободян.
 
Окрім того, повинні прибути 800 журналістів. 
 
"За списками ЦВК очікується прибуття понад 800 представників ЗМІ. Станом на сьогодні в Україні перебувають майже 60 представників ЗМІ", — розповів О.Слободян.
 
За його словами, у випадку  наявності необхідної акредитації ЦВК і відсутності проблем з українським законодавством журналісти та спостерігачі будуть допущені в Україну.
 
"Питання в'їзду громадян РФ - це для нас напрям підвищених ризиків. Насамперед необхідно, щоб вони (російські журналісти - ІФ) мали акредитацію ЦВК, але це не означає, що вони проходитимуть прикордонний контроль в автоматичному режимі. Ми спілкуватимемося з ними щодо порушень українського законодавства. Якщо немає акредитації ЦВК, то ми однозначно не пропускатимемо", — підкреслив  речник ДПСУ.
 
Нагадаємо, вибори президента України заплановані на 31 березня. Центральна виборча комісія України створила 199 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України. Дільничні виборчі комісії мають бути сформовані до 12 березня. ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію, тоді було 44 кандидатів у президенти.  Зараз балотуються у президенти 39 кандидатів.
 
Фото: EPA
Вибори-2019: Україна очікує понад іноземних 700 спостерігачів і 800 журналістів — ДПСУ

Новини по темі