Мобільний додаток

Затримання Климента: ПЦУ звертатиметься до міжнародних структур через переслідування в Криму

4.03.2019 р., 18:55
У зв'язку з затриманням в анексованому Криму архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента синод Православної церкви України вирішив звернутися до міжнародного співтовариства із закликом звертати більше уваги на порушення права на свободу совісті на території окупованого Росією півострова.
 
Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Ввечері" повідомив архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій Зоря.
 
"Сьогодні відбувалося чергове засідання священного синоду Православної церкви України і серед інших питань розглядалося і це питання (затримання архієпископа Климента — ред.) і синод вирішив звертатися до міжнародних структур, міжконфесійних організацій, до демократичних країн з проханням тримати увагу щодо порушення пра в людини загалом  і зокрема права на свободу совісті в окупованому Криму", — повідомив Євстратій Зоря.
 
Нагадаємo, 3 березня російські силовики затримали архієпископа Кримської єпархії ПЦУ Климента на автовокзалі в Сімферополі, коли він планував відвідати судовий розгляд у справі заарештованого в Росії громадянина України Павла Гриба в Ростові-на-Дону, згодом його відпустили без складання протоколу та пред'явлення обвинувачення.
 
Слухати повну версію.

Новини по темі