Мобільний додаток

В українських підприємств є давня історія освоєння Місяця — Кузнєцов

2.03.2019 р., 12:03

В українських підприємств є давня історія освоєння Місяця, повідомляє радник голови Національного космічного агентства Едуард Кузнєцов. В ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" він прокоментував заяву голови NASA про те, що NASA зацікавилося можливістю залучити українські підприємства до дослідження Місяця.

Ведуча:

Вікторія Єрмолаєва

"Сьогодні надзвичайно велика цікавість у всіх країн у освоєнні космічного простору, зокрема Місяця і Марса. Є багато доробок та технологій, які б дозволяли брали участь у цих дослідженнях", — зазначив Едуард Кузнєцов.

Едуард Кузнєцов наголосив, що в українських підприємств є ще давня історія освоєння Місяця.

"В українських підприємств є ще давня історія освоєння Місяця. Ми навіть готували і у нас є готовий модуль для висадки на Місяць. Про це знають наші американські друзі, з якими ми давно та плідно співпрацюємо та спілкуємось. Ми разом реалізовували значні міжнародні проекти. Зараз працює такий цікавий проект, як  запуск ракети-носія тощо. Я думаю, що вони знають про наші можливості і недарма було сказано, що Україну можуть залучити до цих проектів", — сказав він.

Він додав, що "ці проекти надзвичайно коштовні і самостійно ми не змогли б брати участь у таких місіях. Ми можемо долучатись до таких міжнародних проектів".

Нагадаємо, посол України у Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий голова NASA  Джим Брайденстайн домовилися почати підготовку до підписання міжурядової угоди про використання космічного простору у мирних цілях.

Джим Брайденстайн заявив, що NASA зацікавлене можливістю залучити Україну до дослідження Місяця.

Прослухати повну версію.

Фото ─ pexels.com

В українських підприємств є давня історія освоєння Місяця — Кузнєцов

Новини по темі