Мобільний додаток

Гриценко займає стратегію, що центром об’єднання демократів має бути він, вона виправдалась — Федорін

1.03.2019 р., 19:30

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко займає стратегію, що центром об’єднання демократів має бути він, і вона виправдалась, переконаний автор ютуб каналу KRYM — критичне мислення, директор Бендукідзе центру Володимир Федорін. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері" він прокоментував зняття з президентських перегонів кандидатів Андрія Садового та Дмитра Гната на користь Анатолія Гриценка.

Ведучі:

Віталій Науменко, Наталя Чорна

"Це важлива подія для табору старих демократів. Якщо ми подивимось на інформаційний фон цього тижня, ми побачимо, що це був, можливо, найкращий тиждень за всю кампанію для Анатолія Гриценка. Він набирав очки, він дуже вдало використав інформаційний привід створений Денисом Бігусом. Гриценко вже два роки займає стратегію, що центром об’єднання демократів має бути він. Ця стратегія виправдалась", — зазначив Володимир Федорін.

Федорін зауважив, що "це посилює його позиції перед першим туром і, можливо, дозволить Гриценку позмагатися за вихід до другого туру".

Як повідомляється, 1 березня на брифінгу кандидат у президенти України, мер Львова Андрій Садовий заявив, що відмовляється від наміру балотуватися на виборах президента України і підтримає іншого кандидата Анатолія Гриценка. 

Крім того, кандидат у президенти України від партії "Сила людей" Дмитро Гнап також оголосив, що знімає свою кандидатуру з виборів на користь Анатолія Гриценка. 

Нагадаємо, вибори президента України заплановані на 31 березня. Центральна виборча комісія України створила 199 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України. Дільничні виборчі комісії мають бути сформовані до 12 березня. ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію кандидатів у президенти.

Прослухати повну версію.

На фото — Володимир Федорін

Гриценко займає стратегію, що центром об’єднання демократів має бути він, вона виправдалась — Федорін

Новини по темі