Мобільний додаток

Журналістка розповіла про наймодніші сумки цієї весни

28.02.2019 р., 16:13

Про наймодніші сумки весни в ефірі програми "Модний сезон"розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Ваша підготовка до весни теж розпочинається з вибору аксесуарів? Тоді обираймо їх разом!

Останнім штрихом кожного досконалого жіночого образу є сумка! Навіть не так. Вона "грає першу скрипку". Тому обрати універсальний, стильний та зручний аксесуар так важливо.

Без сумніву, найстильнішою навесні вважатиметься "сумка з ретро застібкою".

Зверніть увагу на моделі як в останніх колекціях Вікторії Бекхем та Max Mara– нестандартна форма та застібка у стилі лікарської сумки – наше все!

Сумки Marc Jacobs та Coach 1941

Що кажете? Сумка на пояс – моветон? А ми, модниці, проти! Гуру фешн-індустрії теж не погоджуються з таким "вироком" і дають нове життя поясним аксесуарам. Класична, бананка, кругла – поясна сумка – "маст хев" 2019-го, що б там не казали "хейтери".

Сумки APC та Chanel

Мій улюблений тренд, з яким модниці познайомилися 2016-го року – "на плаву". Діставайте з шафи свою "мікро сумку", адже вона знову з’явилася у колекціях всесвітньовідомих брендів. У цю крихітку не вміститься навіть мобільний телефон, хіба що помада та гроші, та кого це хвилює, коли вона має такий витончений і водночас кумедний вигляд.

Сумки Gabriela Hearst, Burberry

До речі, вихід є, вдягти відразу дві сумки: крихітну (як аксесуар) і ту, в яку помістяться всі необхідні речі. Цей модний прийомчик активно використовують дизайнери та справжні фешионіста!

Сумка з ретро застібкою, поясна, мікро-торбинка та її старша сестра "макро-сумка" – вам потрібні всі ці моделі, для різних випадків життя!

Фото pinterest.com

Журналістка розповіла про наймодніші сумки цієї весни

Новини по темі