Мобільний додаток

Бадамшин: полоненому моряку Сороці призначили операцію на руці

26.02.2019 р., 15:19

Військовополоненому в Росії українському моряку Василю Сороці призначили проведення операції на пораненій руці.

Про це повідомив адвокат моряка Сергій Бадамшин у Фейсбук.

"Сьогодні в СІЗО Лефортово відвідав військовополоненого Василя Сороку. І ось є гарні новини. У минулу п'ятницю йому провели обстеження в московській "цивільній" лікарні і лікар призначив проведення операції на пораненій руці. Дата операції поки не визначена, в ці дні йде підготовка, аналізи", — поінформував адвокат.

За словами Бадамшина, "ноу-хау тюремних лікарів лікувати розрив трьох сухожиль і нерва уколами вітаміну B результату не дало". Через розрив сухожиль набряк біля рани не сходить.

На думку лікарів, до яких звертався Бадамшин, зволікання з операцією може спричинити незворотні наслідки.

Нагадаємо, 14 лютого адвокат повідомляв, слідчі ФСБ Росії відмовили в задоволенні клопотання захисту поранених військовополонених Сороки, Артеменка і Ейдера про їх видачу в Україну або ж в нейтральну країну для обстеження і лікування. З іншого боку, слідчі пообіцяли вирішити питання про обстеження поранених в цивільних медичних закладах міста Москви.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО.

Сергій Бадамшин, фото з його соцмереж

Бадамшин: полоненому моряку Сороці призначили операцію на руці

Новини по темі