Мобільний додаток

Євробачення-2019: Суспільний мовник і MARUV не підписали договір

25.02.2019 р., 18:39

Суспільний мовник та співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди щодо участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019 через низку причин.

Як повідомляє прес-служба Суспільного мовника, у виконавця, який представлятиме Україну, є зобов’язання: після підписання договору з НСТУ на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі.

"Після проведених перемовин НСТУ  та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі. Також, згідно з правилами, Євробачення мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору", - йдеться у повідомленні.

Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства. 

Читайте також - Євробачення-2019: співачка MARUV отримала договір, упродовж доби вона має на нього відповісти

Нагадаємо, 23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2019". У фіналі національного відбору змагалися шість виконавців: Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA та ANNA MARIA.

Найбільшу сумарну кількість голосів від глядачів та суддів, 11 балів, здобула MARUV з піснею Siren song.

Євробачення-2019: Суспільний мовник і MARUV не підписали договір

Новини по темі