Мобільний додаток

Суперники Нетаньяху об'єдналися перед парламентськими виборами

21.02.2019 р., 15:25

Суперники прем'єр-міністра Ізраїля Бенджаміна Нетаньяху у виборчих парламентських перегонах Бенні Ганц і Яїр Лапід об'єднали свої партійні списки.

Про це повідомляє The Times of Israel.

Після нічних переговорів лідери центристських партій Бенні Ганц і Яїр Лапід погодилися об'єднати свої партійні списки напередодні парламентських виборів, які мають відбутися на початку квітня 2019 року.

"Ця нова правляча партія представить нову команду безпеки і соціальних лідерів, яка забезпечить безпеку нації і возз'єднає розірвані елементи ізраїльського суспільства", — сказано в їхній заяві.

Колишній начальник генштабу ЦАХАЛу Габі Ашкеназі та екс-міністр оборони країни Моше Яалон також приєдналися до єдиного центристського списку.

У свою чергу правляча партія Лікуд, яку очолює Нетаньяху, прокоментувала у Twitter об'єднання суперників: "вибір очевидний: або лівий уряд Лапіда-Ганця за підтримки блоку арабських партій, або правий уряд на чолі з Нетаньяху".

Нагадаємо, що Нетаньяху перебуває на посаді прем'єр-міністра четвертий термін поспіль, очолює праву парламентську партію Лікуд.

Згідно з ізраїльським законом, національні вибори повинні були відбутися до листопада 2019 року.

Фото: gettyimages

Суперники Нетаньяху об'єдналися перед парламентськими виборами

Новини по темі