Мобільний додаток

Денісова висловила протест Москальковій через відвідування Карпачовою полонених моряків

21.02.2019 р., 14:23

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова висловила протест російському омбудсману Тетяні Москальковій через її спільні візити з екс-омбудсменом України Ніною Карпачовою до поранених військовополонених моряків.

Про це вона повідомила у Фйесбук.

За її словами вона впродовж тривалого часу неодноразово зверталася до Москалькової з проханням надати дозвіл відвідувати затриманих моряків.

"Мене поінформували, що прийняття рішення стосовно мого відвідування поранених належить до компетенції Федеральної служби безпеки Росії та Федеральної служби виконання покарань Росії. Водночас, російською стороною було допущено до українських моряків Ніну Карпачову, яка на відміну від мене не уповноважена представляти інтереси України у відносинах у сфері захисту прав людини між нашими державами", — написала вона.

Український омбудсман також підтвердила готовність української сторони забезпечити безперешкодний доступ до затриманих громадян Росії в Україні за умови мого синхронного доступу до ув’язнених громадян України в Росії та на окупованому Кримському півострові.

Крім того, Денісова висловила готовність провести обмін у найкоротший термін 25 громадян України на 25 громадян Росії, які знаходяться в СІЗО або засуджені за злочини, пов'язані зі збройним конфліктом на Донбасі чи анексією Криму.

Фото с Фейсбук Людмили Денісової

Денісова висловила протест Москальковій через відвідування Карпачовою полонених моряків

Новини по темі