Мобільний додаток

Збірна України з біатлону показала перші результати на Чемпіонаті Європи – розповідає спортивний коментатор

21.02.2019 р., 10:08

Українська збірна з біатлону вже здобула першу медаль на Чемпіонаті Європи, а Олена Підгрушна завершила сезон через проблеми зі здоров’ям. Детальніше про це розповів спортивний коментатор Костянтин Дульцев в ефірі "РанокПРО".

Ведучий:

Костянтин Дульцев

Збірна команда України з біатлону готується до Чемпіонату світу. І одним з етапів підготовки є Чемпіонат Європи. Учора він стартував у Білорусі, Юлія Журавок виграла срібло в індивідуальній жіночій гонці. Україну змогла випередити представниця Швеції Ханна Еберт. Третьою стала білоруська спортсменка Ірина Кривко.

Валя Семеренко при цьому – 11-а, Анастасія Меркушина – 18-а, Ольга Абрамова – 47-а, Віта Семеренко – 51-а.

Найкращим серед українців у чоловічій індивідуальній гонці став Сергій Семенов, він 9-ий. Руслан Ткаленко – 11-ий, Антон Дудченко – 26-ий, Артем Прима – 33-ій. Перемогу здобув болгарин Красімір Анєв. Також на п’єдесталі пошани опинилися два норвежці, Тар'єй Бо та Ендре Стромсхейм.

Сьогодні о 15:00 за київським часом розпочнеться одиночна, а о 18:00 – класична змішані естафети.

Вже відомі склади команд. В сингл-міксті українські спортсмени виступатимуть у такому порядку: першою стартуватиме Юлія Журавок, далі її підтримає Дмитро Підручний. У класичній змішаній естафеті українці стартуватимуть у такому складі: Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Сергій Семенов та Артем Прима.

Багатьох зараз цікавить стан Олени Підгрушної, яка розповіла, що цей сезон для неї вже закінчився. Діагноз неможливо було підтвердити в звичайних спортивних умовах, тому ані спортивний лікар, ані тренер не могли його передбачити. Лікар не раз проводив обстеження, робив кардіограму, але жодних порушень не виявив. Лише комплексне обстеження дало змогу все вчасно побачити і виявити.

Вже у наступному сезоні Олена планує виступати. На сьогодні вона є найсильнішою українською біатлоністкою. Вона є другою з українок у загальному заліку Кубка світу, де посідає 36-у позицію. Вона відстає від Юлії Джими, але у поточному сезоні через проблеми зі здоров’ям Підгрушна, наприклад, зійшла з дистанції під час спринту в Антгольці, також не фінішувала у гонці-переслідуванні в Хохфільцені. У минулому сезоні через проблеми зі здоров’ям вона навіть пропустила Олімпійські ігри в Пхьончхані.

Юлія Журавок. Фото biathlon.com.ua (Andrei Ivanov)

Збірна України з біатлону показала перші результати на Чемпіонаті Європи – розповідає спортивний коментатор

Новини по темі