Мобільний додаток

Ще чотирьом полоненим українськиv морякам відмовили в апеляції — Полозов

20.02.2019 р., 17:33

У Росії Московський міський суд відмовився скасувати арешт військовополонених моряків Андрія Артеменка, Андрія Ейдера, Василя Сороки та Олега Мельничука.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Фейсбук.

"Московський міський суд розглянув апеляційні скарги захисту шостої четвірки військовополонених українських моряків: Андрія Артеменка, Андрія Ейдера, Василя Сороки та Олега Мельничука. Підсумковий результат розгляду скарг був передбачуваний, як і стосовно 16 військовополонених, чиї скарги були розглянуті раніше. Щодо шостої четвірки суд відмовив у задоволенні скарг і залишив постанову Лефортовський районного суду про продовження строків тримання під вартою до кінця квітня в силі", — написав адвокат.

Він також додав, що засідання проходило в закритому режимі за клопотанням слідства ФСБ. В ході засідання судом було задоволено клопотання адвокатів про залучення резолюції ПАРЄ.

За словами Миколи Полозова, дата нового розгляду п'ятої четвірки військовополонених, чия справа була знята з розгляду через неналежними чином підготовлений переклад процесуальних документів на українську мову ще не призначена.

Раніше судове засідання апеляційної інстанції щодо полонених моряків Віктора Беспальченка, Владислава Костишина, Володимира Лісового та Володимира Варімеза завершилося тим, що справу зняли з розгляду з процесуальних підстав — Лефортовський районний суд Москви належним чином і вчасно не підготував переклад на українську мову постанову про продовження строків тримання під вартою.

Раніше повідомлялося, що рішення Лефортовського районного суду Москви буде оскаржено в усіх інстанціях, у тому числі в Європейському суді з прав людини. Всім українським військовополоненим морякам було продовжено арешт — вони залишаться в СІЗО Москви.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО.

Микола Полозов, фото - facebook.com/nikolay.polozov

Ще чотирьом полоненим українськиv морякам відмовили в апеляції — Полозов

Новини по темі