Мобільний додаток

Активісти презентують довідник про "суддів Майдану"

20.02.2019 р., 10:35
Активісти   Автомайдану сьогодні, 20 лютого, презентують довідник з інформацією про "суддів Майдану". Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Зранку" повідомила активістка "Автомайдану", координатор проекту PROSUD  Катерина Бутко.
 
"Ми довгий час збирали цю інформацію, тому що зрозуміли, що єдиної бази і єдиної зібраної інформації щодо того, скільки суддів Майдану, скільки звільнено, хто є суддею Майдану, а хто ні, її немає. Ми довгий час працювали і зібрали базу на 337 суддів Майдану. Ми зібрали інформацію про них, яка їхня доля зараз", — повідомила активістка.
 
За її словами, довідник містить інформацію про тих суддів, які виносили політично вмотивовані рішення щодо учасників Революції Гідності.
 
"Це судді, які виносили рішення щодо заборони мирних акцій протесту, після яких були розгони Беркуту, це судді, які саджали побитих активістів в СІЗО, це судді, які притягували до адміністративної відповідальності і більшість з них за поїздку Автомайдану до Межигір'я", — зазначила Катерина Бутко. 
 
Нагадаємо, для цілей формування суддівських досьє Вища кваліфікаційна комісія суддів України 12 грудня 2018 року ухвалила рішення про призначення тестувань з метою перевірки особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей 2479 суддів.
 
Слухати повну версію.

Новини по темі