Мобільний додаток

Фаворити 4-го туру баскетбольної Суперліги 3х3 – прогноз спортивного коментатора

19.02.2019 р., 13:08

В Івано-Франківську триває четвертий тур чемпіонату України з баскетболу 3х3. Спортивний коментатор Костянтин Дульцев в ефірі програми "РанокПРО" визначив фаворитів туру.

Ведучий:

Вадим Корженко

Сьогодні в Івано-Франківську проходить четвертий тур української Суперліги  з баскетболу 3х3. 12 команд, розділені на 4 групи, по 3 у кожній, розіграють титул найсильнішої команди туру. Також у турі беруть участь 9 жіночих колективів.

У цьому сезоні Федерація баскетболу України започаткувала новий професійний турнір для команд, які грають саме у форматі 3х3.

Костянтин Дульцев, спортивний коментатор, визначив потенційних фаворитів туру.

– Фаворитом, я думаю, буде "Дніпро". "Дніпру" требу реабілітуватися за ганебний виступ на своєму майданчику у місті Дніпро три тижні тому. Станіслав Тимофієнко, Макс Закурдаєв, Олександр Сизов і Андрій Кожемякін налаштовуються довести, що це була випадковість – що вони програли у півфіналі і не виграли тур.

Я думаю, що "Дніпро" зараз фаворит, хоча дуже потужний склад зібрав "Monbat". Це саме той  склад, з яким вони перемогли у першому турі: Сергій Юрченко, Антон Черногор, Євген Морозов… Так що думаю, що або "Monbat", або "Дніпро".

Серед жінок фаворитами є або "Київ-Баскет", або Франківськ, або "Динамо". На мій погляд градація буде така: перше місце "Київ-Баскет", друге місце – Франківськ, хоча, як господарі майданчику, вони можуть і виграти, а третіми буде "Динамо".

За підсумками турнірів буде формуватися склад чоловічої та жіночої національних збірних України з баскетболу, які у липні у Нідерландах гратимуть на Чемпіонаті світу з баскетболу 3х3.

Фото БК "Дніпро"

Фаворити 4-го туру баскетбольної Суперліги 3х3 – прогноз спортивного коментатора

Новини по темі