Мобільний додаток

Туск вшанує героїв Революції Гідності в Києві

19.02.2019 р., 11:16

Голова Європейської ради Дональд Туск почав 18 лютого триденний візит в Україну, присвячений п'ятій річниці трагічних подій Революції Гідності у Києві.

"Для мене було дуже важливо приїхати в Україну, аби висловити свою повагу усьому українському народу. Це унікально, що у вас тривають ефективні реформи, а водночас ви захищаєтеся від цинічної та бездумної агресії", — заявив він під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Читайте також — Горбатюк: поки що говорити про завершення розслідувань Євромайдану не можна

Туск також наголосив, що розвиток України після революції показав, що вона має дуже високу репутацію не тільки у Брюсселі, але й у всіх столицях Євросоюзу.

Порошенко у свою чергу подякував Туску за рішення держав ЄС щодо додаткових санкцій проти Росії та зазначив, що він приїхав в Україну у дуже символічний час.

"Єдиною мрією тих, хто вийшов на Майдан під час Революції Гідності, було повернення до родини європейських народів", — сказав Порошенко.

Новини по темі — Володимир В'ятрович: завдяки Майдану ми здобули досвід того, що об'єднавшись можемо перемогти

Як повідомляється, 19 лютого голова Європейської ради вшанує пам’ять жертв протестів на Майдані і зустрінеться з головою Верховної ради України Андрієм Парубієм. Потім він виступить перед депутатами українського парламенту та проведе перемовини з прем’єром Володимиром Гройсманом. Під час візиту, що триватиме до середи, Туск також здійснить візит до Львова.

Дональд Туск. Фото: PAP/EPA/Joao Relvas

Туск вшанує героїв Революції Гідності в Києві

Новини по темі