Мобільний додаток

Державний адвокат Януковича подав апеляцію на вирок — Свинаренко

18.02.2019 р., 16:15

Безкоштовний державний адвокат екс-президента Віктора Януковича Юрій Рябовол подав апеляцію на вирок свого підзахисного у справі про державну зраду — покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

"Вирок стосовно обвинуваченого Януковича оскаржений захисником Центру надання вторинної безоплатної правової допомоги Юрієм Рябоволом сьогодні, 18 лютого", — повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар суду Інна Свинаренко.

За її словами, адвокати екс-президента Олександр Горошинський, Олександр Байдик та представники адвокатського об'єднання "Авер Лекс", які брали участь в процесі, апеляційних скарг поки не подавали, але можуть це зробити до 25 лютого включно.

Прес-секретар також додала, що справа про держзраду екс-президента Віктора Януковича буде направлена ​​для розгляду до Київського апеляційного суду, коли повністю закінчиться 30-денний термін на апеляційне оскарження вироку усіма учасниками процесу.

"Можуть бути подані й інші апеляції. Тобто апеляція буде направлена ​​в суд не завтра", пояснила вона.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський районний суд Києва оголосив вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича — покарання у вигляді 13 років позбавлення волі. Януковича суд визнав винним у державній зраді і посібництві у веденні агресивної війни. Водночас, суд відхилив статтю про посібництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України.

6 лютого під час прес-конференції в Москві Янукович заявив, що вирок, винесений йому в Україні, не має "нічого спільного з законом", все було побудовано на "брехні і ненависті".

Фото: gettyimages

Державний адвокат Януковича подав апеляцію на вирок — Свинаренко

Новини по темі