Мобільний додаток

"Приватбанк" виграв суд проти Росії за націоналізацію активів банку в окупованому Криму

15.02.2019 р., 16:00

Арбітражний суд в Гаазі виніс рішення на користь "Приватбанку" та проти Росії щодо експропріації (націоналізації) активів банку в окупованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба "Приватбанку".

"Сьогодні Постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення на користь ПриватБанку та проти Російської Федерації. У частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року, про яке стало відомо сьогодні, арбітражний суд визнав, що він має юрисдикцію щодо усіх вимог ПриватБанку проти Російської Федерації, що Російська Федерація порушила свої зобов’язання за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, незаконно експропріювавши активи ПриватБанку в Криму, і що ПриватБанк має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі", — йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, арбітражний суд залишив питання щодо розміру відшкодування, що підлягає сплаті "Приватбанку" за незаконні дії Російської Федерації, на наступний етап арбітражного розгляду.

Нагадаємо, що "Приватбанк" прагне отримати відшкодування в розмірі понад 1 мільярд доларів США.

Як повідомлялося, 26 листопада 2018 року арбітражний трибунал у Парижі ухвалив рішення задовольнити вимогу щодо компенсації збитків Ощадбанку, завданих внаслідок анексії Криму Російською Федерацією. Сума відшкодування становитиме 1,3 мільярда доларів США плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації.

За словами голови правління Ощадбанку Андрія Пишного, Ощадбанк щодня нараховує Росії по 97 тисяч доларів штрафу за невиконання зобов’язання відшкодувати збитки.

Фото: gettyimages

"Приватбанк" виграв суд проти Росії за націоналізацію активів банку в окупованому Криму

Новини по темі