Мобільний додаток

Азербайджан продовжує підтримувати територіальну цілісність України — посол

14.02.2019 р., 19:33
Азербайджан незмінно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, заявив надзвичайний і повноважний посол Азербайджану в Україні Азер Худієв. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Ввечері".
 
"Наша позиція незмінна. Голова нашої держави висловив її. У 2014 році при голосуванні в радбезі ООН Азербайджан чітко дав свою позицію. Ми підтримуємо територіальну цілісність України, так само як і наші українські друзі багато років підтримують територіальну цілісність Азербайджану", — заявив Азер Худієв. 
 
Зазначимо, 22 лютого в Києві відбудеться конференція Захист цивільного населення у збройних конфліктах під орудою посольства Азербайджану в Україні. 
 
Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року - операція Об'єднаних сил.
 
Українська влада визнала Росію агресором і звинувачує Москву у збройній підтримці "ДНР" і "ЛНР". Ці організації Верховна Рада України визнала терористичними.
 
Слухати повну версію.

Новини по темі