Мобільний додаток

День святого Валентина як свято маркетологів: коментарі експерта

14.02.2019 р., 18:13

День Святого Валентина сьогодні святкують у всьому світі, а разом з цим зростають продажі квітів, шоколаду та м’яких іграшок. Як День закоханих перетворюється на свято маркетологів, в ефірі "РанокПРО" розповів Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

Ведуча:

Ярина Скуратівська

Олексій Дорошенко переконаний, що маркетологи давно користуються святами як приводами для збільшення продажів, адже люди зазвичай не схильні економити на подарунках на своїх близьких. Тому цілком можливим є те, що Свято Валентина було створене для того, щоб заповнити "міжсезоння" між новорічно-різдвяними святами та Міжнародним жіночим днем.

"Там де кохання, там і гроші. Задля грошей можна вигадати будь-яке свято, навіть День закоханих, – пояснив експерт. – Насправді, це добре, коли люди можуть відзначити той день, який їм є близьким. Але в той же час зараз, коли ми розуміємо, що все комерціоналізується, у світі вигадується багато свят лише для того, щоб збільшити продажі певного товару".

Таким чином, напередодні свята у багатьох магазинах зростають продажі.

"На День Закоханих люди у світі купують все більше і більше. І це вже не тільки квіти, це справжня індустрія подарунків, на будь-який смак та на будь-який гаманець. І з кожним роком ми все більше бачимо з телеекранів, з радіо, що цей день всі відзначають, і це нас підштовхує більше витрачати, – наголосив експерт. – Магазини задовго до цього планують продажі, якісь акції та пропозиції. І треба розуміти, що продажі зростають не у всіх роздрібних мережах, а тільки у тих, де є відповідні подарунки".

Експерт додав, що подарунки можуть бути зовсім різними. Так, деякі люди виражають своє кохання за допомогою м’яких іграшок, іноді даруючи двометрових ведмедиків. Але все одно найбільше в період перед Днем закоханих зростають продажі квітів та солодощів.

Нагадаємо, біологиня розповіла, що таке любов з наукової точки зору, а експерт пояснив, чому чоловіки дарують жінкам шоколад.

Фото pixabay.com

День святого Валентина як свято маркетологів: коментарі експерта

Новини по темі