Мобільний додаток

Зеленко: Радбез ООН для Росії є одиним з методів маніпуляції

12.02.2019 р., 16:08

Для Росії скликання засідання Ради безпеки ООН є можливістю в черговий раз маніпулювати існуючими інструментарієм в рамках організації.

Про це на брифінгу у Києві заявила речник МЗС Катерина Зеленко, коментуючи скликане на 12 лютого з ініціативи Росії засідання Радбезу ООН, повідомляє Українське радіо.

За її словами, скликання засідання - це можливість "вимовити в черговий раз звинувачення" на адресу української сторони у нібито невиконанні мінських угод.

"Для Росії скликання Радбезу ООН є можливістю в черговий раз зманіпулювати наявними інструментаріями в рамках Ради Безпеки для того, щоб виголосити вчергове закиди на адресу української сторони — нібито в невиконанні мінських домовленностей. З іншого боку можна розглядати сьогоднішні засідання як ще одну нагоду для наших партнерів продемонструвати Росії міжнародну єдність щодо необхідності припинення агресії на Донбасі", — сказала вона.

Нагадаємо, Росія ініціювала на 12 лютого засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні. За словами речника Постійного представництва України при ООН Олега Ніколенка, задекларований привід засідання — четверта річниця підписання Мінських домовленостей.

"Справа в тому, що це — чергова "димова завіса", метою якої є відволікти увагу держав-членів ООН від першого комплексного обговорення в Генеральній асамблеї ООН російської агресії проти України", — написав Ніколенко у Фейсбук.

За його словами, спеціальне засідання заплановане на 20 лютого — у п'яту річницю початку конфлікту, воно має відбутися в рамках нового пункту порядку денного Генасамблеї, який провела Україна у вересні минулого року.

Фото: офіційна сторінка Катерини Зеленко у Twitter

Зеленко: Радбез ООН для Росії є одиним з методів маніпуляції

Новини по темі