Мобільний додаток

Справа Гандзюк: суд обирає запобіжний захід Мангеру

12.02.2019 р., 14:03

Шевченківський районний суд міста Києва обирає запобіжний захід голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

Про це повідомляє Суспільне.

За інформацією кореспондентів Суспільного, Мангер приїхав до суду близько полудня. Він також прокоментував оголошену йому підозру.

"Це чисто політичне замовлення. Все інше я буду казати в суді, буду відстоювати свою думку і те, що я заявляв — я буду відстоювати в суді, що це офіційна моя позиція", — сказав Мангер.

Нагадаємо, генеральна прокуратура оголосила голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру про підозру в організації вбивства активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. Мангер в коментарі ЗМІ заявив про готовність співпрацювати зі слідством, раніше звинувачення у зв'язку з справою Гандзюк він відкидав і називав "безпідставними і голослівними".

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва 4 листопада 2018 року померла радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк.

Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію для контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів.

28 січня під час засідання ТСК батько херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його доньки Катерини Гандзюк співпрацював з партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером та членом партії "Блок Петра Порошенка" Андрієм Гордєєвим.

Фото: gettyimages

Справа Гандзюк: суд обирає запобіжний захід Мангеру

Новини по темі