Мобільний додаток

Ще чотирьом полоненим в Росії українським морякам відмовили в апеляції — Полозов

12.02.2019 р., 13:31

У Росії Московський міський суд відмовився скасувати арешт військовополонених моряків Євгена Семидоцького, Андрія Оприска, Романа Мокряка та Сергія Цибізова.

Про це Суспільному повідомив адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката, засідання суду щодо розгяду апеляційних скарг відбулось у закритому режимі.

"На засіданні адвокати подавали клопотання, щоб до справи долучили копію резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи, яка містить вимогу негайно звільнити захоплених моряків. Клопотання не задовольнили. Суд відмовився долучати копію резолюції", — додав адвокат.

Нагадаємо, 7 лютого суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Володимира Терещенка, Сергія Попова, Богдана Головаша та Андрія Шевченка.

Раніше повідомлялося, що рішення Лефортовського районного суду Москви буде оскаржено в усіх інстанціях, у тому числі в Європейському суді з прав людини. Всім українським військовополоненим морякам було продовжено арешт — вони залишаться в СІЗО Москви.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО.

Микола Полозов, фото - facebook.com/nikolay.polozov

Ще чотирьом полоненим в Росії українським морякам відмовили в апеляції — Полозов

Новини по темі