Мобільний додаток

ЗМІ: рішення суду щодо відсторонення Супрун очікується 12 лютого

11.02.2019 р., 18:04

Судді окружного адміністративного суду міста Києва, де розглядається клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, пішли до нарадчої кімнат, рішення очікується 12 лютого.

Про це повідомляє Уніан.

За даними видання, суддя Сергій Каракашьян припустив, що сьогодні не буде оголошено рішення через велику кількість матеріалів у справі. На його думку, це може статися 12 лютого.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Позов щодо підтвердження повноважень в.о. міністра охорони здоров’я до суду подали представники Радикальної партії.

Суд заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я України, але їй не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

Після цього до суду надійшло клопотання від Кабінету Міністрів про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Суд призначив до розгляду подане клопотання на 11 лютого 2019 року.

Як повідомлялося, Уляна Супрун майже три роки виконує обов'язки міністра охорони здоров'я — уряд призначив її на цю посаду у липні 2016 року.

3 квітня 2018 року комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я підтримав проект постанови про звільнення Супрун із займаної посади. Згідно з пояснювальною запискою постанови, депутати вважали недостатньою її роботу з проведення закупівель лікарських засобів за кошти бюджету.

У жовтні 2018 року Супрун прокоментувала рішення комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я "як характерну відповідь старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво". Також вона заявила, що не піде з посади і буде працювати зі ще більшим натхненням.

Фото: gettyimages

ЗМІ: рішення суду щодо відсторонення Супрун очікується 12 лютого

Новини по темі