Мобільний додаток

Міноборони у лютому проведе зенітно-ракетні навчання поблизу Криму

9.02.2019 р., 16:28

Міністерство оборони проведе поблизу анексованого Росією Криму зенітно-ракетні навчання з бойовими стрільбами. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на МОУ.

Протягом 2019 року заплановано проведення чотирьох навчань з бойовими стрільбами з ЗРК і ЗРС. Зокрема, за даними відомства, найближчі навчання відбудуться у лютому на полігоні "Ягорлик" в Херсонській області.

Під час навчань планують відпрацювати стрільби з "Бук-М1", ЗРС С-125, С-300П/ПО/В1. Обстановка буде максимально наближена до бойової.

Як заявив начальник зенітно-ракетних військ України Юрій Ставський, навчання пов'язані з нарощуванням Росією військової техніки на кордоні з окупованих Кримом і плануються більш масштабними, ніж у 2018 році.

"Йдеться про бойові стрільби зі зведеними зенітними ракетними полками "Бук-М1" і "С-300П". Дивізії "трьохсоток" викличуть до району виконання навчально-бойових завдань раптово, зі штатним озброєнням і військовою технікою", — зазначив Юрій Ставський.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч.Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО.

Новини по темі