Мобільний додаток

Голова ОБСЄ запропонував, щоб Україна змінила позицію щодо спостерігачів з РФ на виборах

9.02.2019 р., 13:41

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак запропонував українській стороні переглянути рішення про те, що вибори президента України будуть закриті для російських спостерігачів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним він "висловив жаль", що український парламент 7 лютого ухвалив закон, який забороняє акредитацію як спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) осіб, які є громадянами Російської Федерації. Лайчак закликав керівництво України до "пошуку всіх можливих шляхів", які забезпечать акредитацію всіх спостерігачів від БДІПЛ", — йдеться у повідомленні.

Разом з тим міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ході розмови заявив, що Україна готова прийняти будь-яку кількість міжнародних спостерігачів на виборах від будь-яких країн, але не від Росії, і запропонував "поставити крапку в усіх дискусіях".

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах.

Голова ОБСЄ запропонував, щоб Україна змінила позицію щодо спостерігачів з РФ на виборах

Новини по темі