Мобільний додаток

Три європейські країни розпочинають нову програму допомоги Донбасу

9.02.2019 р., 13:22

Уряди Данії, Швеції та Швейцарії до 2022 року виділять жителям Донбасу 14 млн  дол у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру. Про це повідомляє сайт Програми розвитку ООН.

"Уряди Данії, Швеції та Швейцарії оголосили про початок проекту «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України». У рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру цей проект, розрахований до 2022 року, покликаний сприяти ефективному врядуванню та соціальній згуртованості в регіоні",— йдеться у повідомленні.

Найбільшу суму виділить Данія — 9 млн дол США. Швеція спрямує 3 млн дол. США, а Швейцарія – 2 млн дол. Про початок проекту оголосили 8 лютого.

В ООН розраховують, що гроші «дадуть змогу розпочати пошук шляхів для вирішення ключових проблем в Донецькій і Луганській областях» на підконтрольних українському уряду територіях. Вони забезпечать ефективне управління регіоном і поліпшать доступ місцевих жителів до структур правосуддя, підвищать безпеку життя людей в регіоні та поліпшать охорону навколишнього середовища. Також гроші повинні сприяти «соціальній згуртованості» на сході України і допомогти провести реформи децентралізації та охорони здоров'я в Донецькій і Луганській областях.

Фото: Укрінформ

Три європейські країни розпочинають нову програму допомоги Донбасу

Новини по темі