Мобільний додаток

Еко-тренер розповіла, чим можна замінити пластикові пакети під час покупок

9.02.2019 р., 11:38

Еко-тренер Мар’яна Бойко в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" розповіла, яким чином можна відмовитися від використання пластикових пакетів під час покупок.

"Якщо ви купуєте щось у магазині, я пропоную зробити таку річ: по-перше, скласти список, що вам потрібно купити і не відходити від цього списку. Навпроти кожного пункту прописати, у що самее ви будете купувати. Вам потрібно умовно три види тари. Для вологої продукції як то м'ясо, сир, риба можна використовувати пластикові або скляні судочки і скляні банки. Другий вид тари для сипучих: круп, цукру, хліба — бавовняні мішечки. Останній вид тари — для овочів та фруктів, це можуть бути синтетичні мішечки, бо їх добре прати і вони довго залишаються гарної якості. Якщо ви маєте ці три види тари, то ви можете купити без упаковки і ще й зекономити на цьому", — розповіла Мар’яна Бойко.

Зазначимо, за даними Світового банку, в 2016 році міста світу "виробили" 2,01 млрд тонн твердого сміття. Тобто щодня кожна людина на планеті залишала про себе пам'ять у вигляді 0,74 кг сміття. Однак до 2050 року кількість сміття зросте на 70% і становитиме 3,4 млрд тонн.

Слухати повну версію.

Новини по темі