Мобільний додаток

Керівник ГК "Мотор" розповів про підготовку до гри із Фленсбургом

5.02.2019 р., 10:27

Гандбольний клуб "Мотор" (Запоріжжя) повернувся з Німеччини, де провів тренувальний збір, і де гандболісти почали цілеспрямовано готуватися до матчу Ліги Чемпіонів проти "Фленсбурга", що відбудеться вже цієї неділі. Які враження від зборів і як проходить підготовка до матчу, в ефірі "РанокПРО" розповів генеральний директор запорізького колективу Геннадій Касай.

Ведучий:

Вадим Корженко

Генеральний директор гандбольного клубу "Мотор" (Запоріжжя) Геннадій Касай:

– Буквально учора ми розмовляли зі старшим тренером, він, в принципі, був задоволений і спарингами, і рівнем команд, з якими ми грали. Ми постаралися підібрати три команди з другої Бундес-ліги, і три гри було з командами першої Бундес-ліги, щоб награти свої зв’язки, згадати те, що було. Тому ми в принципі задоволені. Ми не грали на результат, нам треба було побільше "награтися", а в Україні, на жаль, у нас немає таких спаринг-партнерів, яких ми можемо знайти там.

Щодо здоров’я гравців, мене турбує стан Пачковськи. Він отримав травму, коли грав за збірну Польщі, ще у грудні. Сьогодні він уже повернувся до команди. Буквально сьогодні лікарі визначать, чи зможе він тренуватися.

А так усі інші гравці у нас здорові, всі готові грати проти "Фленсбурга". Розуміємо відповідальність, що лежить на нас. Підготовка до гри триває у робочому порядку, ми нічого не змінюємо. Команда за тиждень розпочала підготовку, спочатку з дворазових тренувань, потім, з середи чи четверга перейде на одноразові, з переглядом відеозаписів, аналізом гри. Тому тренуємося в штатному режимі.

Звісно, ми намагаємося психологічно підвести гравців так, щоб вони розуміли ту відповідальність, яку ставлять перед нами керівництво і наші спонсори. Гравці нас не мають підвести. Нам мінімум треба набрати 4 очки, а максимум – 8. Ми будемо боротися за це.

Хочу сказати, що після того, як у нас на стадіоні зробили реконструкцію, усі ігри Ліги Чемпіонів проходять з аншлагом, ми практично всі білети розпродаємо. На сьогоднішній день на ігри залишилося лише відсотків 15 білетів, всі інші вже продані. Це говорить про те, що нас люблять, чекають і сподіваємося, ми вболівальників наших не підведемо.

Нагадаємо, "Мотор" – єдиний представник України у гандбольній Лізі Чемпіонів. Гра "Мотор" – "Фленбург" відбудеться цієї неділі, 10 лютого о 18:00.

На фото гравець "Мотору" Ігор Сорока. Фото прес-служби "Мотору"

Керівник ГК "Мотор" розповів про підготовку до гри із Фленсбургом

Новини по темі