Мобільний додаток

Все більша частка зароблених українцями коштів за кордоном залишається там — експерт

30.01.2019 р., 14:59

Все більша частка зароблених українцями коштів за кордоном залишається там, а це є ознакою того, що все більше людей з їх власних родин виїжджають на територію інших країн і залишаються з тими, хто розпочав цю трудову міграцію. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" повідомив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

Ведучий:

Роман Коляда

"Все більше українців виїжджає з території власної країни. Крім того, зараз немає жодних кордонів. Протягом останніх двох років все більша частка того, що заробляється українцями, залишається на території тієї країни, де вони зараз знаходяться тимчасово чи на постійній основі. Вони залишають все більше коштів для себе там", — зазначив Олег Устенко.

Він наголосив, що "це є ознакою того, що все більше людей з їх власних родин виїжджають на територію інших країн і залишаються з тим першим, хто розпочав цю трудову міграцію".

Читайте також — Причинами втрати трудових ресурсів є не лише трудова міграція, а й старіння нації — Длігач

Слід зазначити, що в 2019 році Україна може посісти перше місце в світі зі втрати трудових ресурсів. Такі дані опублікували в огляді Global Economy Watch за січень 2019 року.

Прослухати повну версію. 

Новини по темі