Мобільний додаток

У Києві відбудеться допрем’єрний показ історичної драми за участі послів Великобританії та Польщі

30.01.2019 р., 14:44

"Дивізіон надії" – польська історична драма, знята спільно з Великою Британією. Події фільму розгортаються під час Другої світової війни. Прем’єра стрічки в Україні відбудеться завтра, 31 січня, а сьогодні в Києві пройде допрем’єрний показ. Більше про це в ефірі "ДеньПРО" розповів Бартош Мусялович, директор, перший радник посольства Республіки Польща в Україні.

Ведучі:

Роман Рудський, Марія Сизон

Бартош Мусялович розповів, що фільм "Дивізіон надії" розрахований на різноманітних глядачів.

"Події розвиваються дуже динамічно, гарні спецефекти. Але маємо також кохання і розповідь про внутрішні переживання хлопців. Для кожної групи глядачів у цьому фільмі є досить багато цікавих елементів, цікавих подій, – поділився він. – Це гарне кіно, події якого відбуваються на цікавому історичному фоні – на фоні війни. Я думаю, ця тема також актуальна для України зокрема через те, що відбувається на сході країни".

Допрем’єрний показ відбудеться сьогодні у столиці в кінотеатрі "Київ".

"Завтра ми робимо показ в Одесі, а післязавтра у Харкові, тобто в Україні буде три допрем’єрних покази, – анонсував Бартош Мусялович. – Фільм уже зібрав гарні відгуки у світі, тому продюсер прийняв рішення створити також другу частину. Сценарій уже написано, і зйомки, мабуть, почнуться вже у цьому році".

На допрем’єрному показі присутні продюсер та автор сценарію фільму Яцек Самойлович і актори Джон Кей Стіл та Анна Прус.

"Нам дуже пощастило, що на допрем’єрному показі церемонію будуть відкривати два Посли: Посол Польщі у Києві пан Ян Пєкло і Посол Великої Британії пані Джудіт Гоф. Ми запросили Послів цих двох країн тому, що головні герої стрічки – польські пілоти, які знайшли країну, яка їх прихистила і дала можливість продовжити боротьбу проти окупанта", – пояснив Бартош Мусялович.

Польсько-британська історична драма "Дивізіон надії" про загін пілотів-винищувачів знята за мотивами нон-фікшн книги "Дивізіон 303" польського письменника Аркадія Фідлера. Дивізіон 303 був одним з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію він наніс 126 точні удари – рекорд серед винищувальних ескадронів, які брали участь у боях. 

У Києві відбудеться допрем’єрний показ історичної драми за участі послів Великобританії та Польщі

Новини по темі