Мобільний додаток

У парламенті Венесуели заявляють про спробу вивезти в Росію близько 20 тонн золота

30.01.2019 р., 10:13

У Національній асамблеї (парламент Венесуели) заявили, що з країни намагалися вивезти в Росію близько 20 тонн золота.

Про це повідомляється на сторінці асамблеї в Twitter.

"Є інформація від чиновників центробанку Венесуели, що з Москви прибув літак, на якому збирались вивезти не менше 20 тонн золота, і ми вимагаємо від банку подробиць про те, що відбувається. Це золото венесуельського народу", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, США передали голові національної асамблеї Венесуели Хуану Гуайдо контроль над частиною активів Венесуели, які знаходяться на рахунках федерального резервного банку Нью-Йорка.

Венесуела перебуває у глибокій політичній та економічній кризі. Опозиція покладає на Мадуро відповідальність за тяжку ситуацію в країні. Наприкінці серпня 2017 року США запровадили санкції проти Ніколаса Мадуро, які передбачають замороження його активів, що перебувають під юрисдикцією США, а також заборону фізичним та юридичним особам із США вести бізнес з ним.

Читайте також — Лавров заявив, що Росія "зробить все" для підтримки Мадуро

Мадуро почав другий термін перебування на посаді всупереч міжнародній критиці. 10 січня відбулася його інавгурація, віно збирається очолювати Боліварську Республіку Венесуела наступні шість років — до 2025 року.

У той же час тисячі венесуельців вийшли на вулиці, щоб змусити президента піти з посади — під час акцій протесту у штатах Португалія, Барінас, Тачіра, Капітал, Амазонас, Болівар загинуло щонайменше 40 осіб.

Ніколас Мадуро. Фото Reuters

У парламенті Венесуели заявляють про спробу вивезти в Росію близько 20 тонн золота

Новини по темі