Мобільний додаток

СБУ закрила провадження щодо Холодницького — ЗМІ

29.01.2019 р., 13:03

Головне слідче управління Служби безпеки України закрило кримінальне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за підозрою в розголошенні відомостей попереднього розслідування.

Про це повідомляє Українська правда.

"Провадження у ч.4 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 384 (завідомо неправдиве показання), ч. 1 ст. 387 (Розголошення даних досудового слідства або дізнання) закрили під новий рік — 29 грудень 2018", йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит видання.

За даними ГПУ, справу закрито за "відсутністю події кримінального злочину" і "відсутності в діянні складу кримінального правопорушення".

Нагадаємо, в березні 2018 року в акваріумі в кабінеті Холодницького знайшли пристрої прослуховування, які могли бути встановлені детективами Національного антикорупційного бюро.

Як повідомлялося, у квітні 2018 року Холодницький повідомив, що йому інкримінують порушення двох статей, а саме – примушування давати свідчення свідка та розголошення даних розслідування. Про це він розповів після допиту в Генпрокуратурі.

"Дві статті інкримінуються: примушування давати свідчення свідка та розголошення даних розслідування. Не заарештували, не запідозрили, все нормально, будемо триматися. Я розумію, які відносини були у САП та НАБУ із цим департаментом. Я не бачу сенсу давати будь-які покази", – заявив тоді Холодницький та повідомив про упереджене ставлення департаменту, що розслідує провадження.

"Є упереджене ставлення зі сторони департаменту. Я чекаю зміни прокурорів та слідчих департаменту, власне, який розслідує це провадження", – сказав керівник САП. Крім того, він заявив, що "жучок" в його кабінеті встановлював нібито не агент НАБУ, а людина, "яка обслуговувала акваріум".

Назар Холодницький, фото з соцмереж

СБУ закрила провадження щодо Холодницького — ЗМІ

Новини по темі