Мобільний додаток

НАН України схвалила проект Hyperloop в Україні

28.01.2019 р., 15:03

Національна академія наук України підтвердила перспективність впровадження технології Hyperloop в Україні.

Про це повідомляє пресс-служба Міністерства інфраструктури.

25 січня 2019 року відбулась презентація перспектив розвитку проекту "Високошвидкісний транспорт Hyperloop на короткостроковий період в Україні" та науково-технологічного дослідження НАН України щодо впровадження технології гіперлуп в Україні. У ході презентації представлено низку кроків, які стануть базисом для втілення проекту у життя. Зокрема, це аналітика пасажиропотоків, оцінка промислового потенціалу України та проведення міжнародних конкурсів Hyperloop з метою підтримки та розвитку інноваційних розробок.

Науковці переконані, що виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дадуть змогу успішно розвивати проект HypeUA. За оцінками науковців, гіперлуп може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.

"Ми лише на початку шляху, але об’єднання зусиль українських науковців та підприємців із міжнародним досвідом наших західних партнерів є фундаментом розбудови української інноваційної інфраструктури", − заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Наступним кроком буде реалізація проекту на базі Центру транспортних інновацій Transport Tech Hub, аби об'єднати всі технології, які кожен партнер проекту може привнести, для отримання найбільш ефективних рішень в галузі транспорту.

Як повідомлялося, держконцерн "Укроборонпром" підключається до ініціативи Міністерства інфраструктури щодо розвитку новітніх транспортних технологій в Україні та візьме участь у створенні швидкісної транспортної системи Hyperloop.

Розроблена Ілоном Маском транспортна система Hyperloop складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

НАН України схвалила проект Hyperloop в Україні

Новини по темі