Мобільний додаток

У справі Насірова в суді зачитали 435 сторінок обвинувального акта з 774 — САП

24.01.2019 р., 11:45

На засіданні 23 січня в Шевченківському райсуді Києва у справі поновленого на посаді голови Державної фіскальної флужби України Романа Насірова зачитали 16 сторінок обвинувального акта.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Через обмежений час судового засідання, який зумовлений у тому числі тривалим розглядом заявленого клопотання та режимом роботи суду, прокурорами зачитано лише 16 сторінок обвинувального акту, а усього — 435 з 774 сторінок. Наступне судове засідання призначено на 10:00 годину 29 січня 2019 року", — йдеться у повідомленні.

Також стороною захисту у судовому засіданні було подано клопотання про повернення обвинуваченому паспорту для виїзду за кордон, мотивуючи це "запрошенням для участі у Всесвітньому економічному формі в Давосі як кандидата в президенти України, суспільного та політичного лідера". Інформації про те, хто запросив підсудного у Давос, так само як і саме запрошення в матеріалах та тексті клопотання були відсутні. За результатами розгляду заявленого клопотання судом відмовлено у його задоволенні.

Суд розглядає справу Насірова по суті з листопада минулого року. Сторона захисту виступила з клопотанням озвучити обвинувальний акт, прокурори досі зачитують документ, який налічує понад 700 сторінок. 

Екс-керівника ДФС Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. За версією слідства, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на близько 2 мільярди гривень. Насіров ці  звинувачення відкидає.

У березні 2017 року після тривалого судового засідання суд арештував Насірова з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень. Через тиждень його дружина внесла заставу,  Насірова випустили із СІЗО.

Згодом Кабмін відсторонив Насірова від виконання обов'язків до закінчення  розслідування.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, 16 січня Роман Насіров подав документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації його кандидатом у президенти. Розглянувши подані документи, комісія встановила їх відповідність вимогам виборчого закону та зареєструвала його кандидатом на пост президента України.

У справі Насірова в суді зачитали 435 сторінок обвинувального акта з 774 — САП

Новини по темі