Мобільний додаток

Оголошення вироку Януковичу — розповідає журналіст із зали засідань

24.01.2019 р., 09:01

Сьогодні в Оболонському райсуді оголошують вирок у справі екс-президента Віктора Януковича. Про хід судового засідання в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" розповів кореспондент видання "Український тиждень" Станіслав Козлюк

Ведуча:

Христина Стець

"Станом на 8:40 годину на судовому засіданні у справі Віктора Януковича поліції не дуже багато. Багато журналістів, черга була вже з 7:30 ранку. Зараз ми очікуємо на старт судового засідання та на зачитування власне вироку. Адвокати Віктора Януковича вже присутні в залі. Ймовірно, що ця справа буде розглядатись не один день, а протягом тривалого часу", — зазначив Станіслав Козлюк.

Кореспондент зауважив, що було багато критики процедури заочного засудження екс-президента.

"Щодо заочного засудження екс-президента, було багато критики цієї процедури, того, як вона працювала раніше. Попередньо оголошення у міжнародний розшук через Інтерпол було приводом для того, щоб обрати людині запобіжний захід, тобто тримати під вартою. Наскільки я розумію, в Інтерполі не вважають правильним те, що в Україні суди прив’язують перебування людини у базі Інтерполу до арешту", — сказав він.

Козлюк зауважив, що зараз процедура дещо змінюється.

"Зараз процедура дещо змінюється. Слідчий подає подання на міжнародний розшук, міждержавний розшук, і це вже може бути приводом для того, щоб обрати людині арешт і почати процедуру заочного судового впровадження", — розповів Козлюк.

Вік також додав, що "прокурори очікують, що у цьому вироку у справі про державну зраду буде прописано конфіскацію та арешт майна Віктора Януковича". 

Нагадаємо,  24 січня 2019 рокув Оболонському районному суді Києва оголосять вирок у справі екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого в державній зраді.

Як повідомлялося раніше, Віктора Януковича на 19 листопада минулого року викликали для виступу з останнім словом в Оболонському районному суді Києва. Навідеозв'язок він не вийшов, суд переніс останнє слово на 5 грудня, але відео-конференції з підозрюваним не відбулося. Адвокати Януковича заявили, що "виступ із лікарняної палати з останнім словом принижуватиме гідність підзахисного". Після цього речниця Оболонського районного суду Інна Свинаренко заявила, що "вирок у справі екс-президента Віктора Януковича можна очікувати через невизначений період".

Прослухати повну версію. 

На фото — Віктор Янукович, Джерело — REUTERS

 Оголошення вироку Януковичу — розповідає журналіст із зали засідань

Новини по темі